2018-2019 Bahar Yarıyılı Kayıt Yenileme Hk.

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ

SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

LİSANSÜSTÜ EĞİTİM KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

 

 DERS SEÇİMİNDE YAPILACAK İŞLEMLER

 Enstitümüzün 2018-2019 Bahar Yarıyılı kayıt yenileme dönemi 04 Şubat 2019 – 10 Şubat 2019 tarihleri arasında ve Ders Seçme işlemi http://obs.aku.edu.tr/oibs/ogrenci/login.aspx internet adresinden yapılacaktır. Öğrencilerin  aşağıdaki işlem  sırasını  takip  etmeleri  gerekmektedir:

 

  • Öğrenci, 10 Şubat 2019 tarihi saat 17:00’a kadar danışmanı ile birebir temas kurarak;

http://obs.aku.edu.tr/oibs/ogrenci/login.aspx adresinden;

sisteme ilk defa giriş yapacak öğrenciler, -Kullanıcı Adı olarak Öğrenci Numarasını, Şifre Olarak T.C. Kimlik numarasının ilk 5 rakamını kullanarak-, sisteme giriş yapacaktır.

 

  • Öğrenci, danışmanıyla birlikte sisteme giriş yaptıktan sonra sayfasındaki menünün sol kısmında Ders ve Dönem İşlemleri bölümünden Ders Kayıt butonuna tıklayarak ders seçme işlemini gerçekleştirecektir. Ders kayıt formunun çıktısı alınarak danışmana teslim edilecektir.

 

  • Danışman ders alma formunu kontrol edip imzaladıktan sonra, ders alma formunu Enstitüye elden teslim edeceklerdir.

 

*Danışman ataması yapılmayan öğrencilerin danışmanlık hizmetleri ilgili Anabilim Dalı Başkanı tarafından yürütülecektir.

 

 NOT: Yüksek lisans için 5. yarıyıl ve üzeri,  Doktora için 9. yarıyıl ve üzeri olan öğrenciler Vakıfbank atm, internet bankacılığı veya herhangi bir şubesinden öğrenci numarası ile katkı payını yatırdıktan  sonra  ders  kayıt  yapabileceklerdir.

SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRLÜĞÜ

04 Şubat 2019, Pazartesi 874 kez görüntülendi

Hızlı Erişim

Tıp Fakültesi